.

Завртки на копчето за погон на starвездата со тампер 316 завртки за машина од не'рѓосувачки челик-3/8 -16 x 1-1/2 Количина 25

Завртки на копчето за погон на starвездата со тампер 316 завртки за машина од не'рѓосувачки челик-3/8 -16 x 1-1/2 Количина 25

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Завртки на копчето Driver STARTE Star Star 316 завртки за машина од не'рѓосувачки челик - 3/8 "-16 Torx стилизирана Starвезда (со пин) диск додава безбедност на завртки за машини со употреба на невообичаен погон. Помалку веројатно ќе се собере од завртката на Филипс кога е инсталирано правилно. 316 не'рѓосувачки челик нуди максимална отпорност на 'рѓа и корозија. Морски одделение 316 не'рѓосувачки челик погоден за солена вода околини и крајбрежни области. Торкс стилизиран на копчето за безбедност на копчињата за безбедност на копчињата со главата на главата со пин во средината на погонот што го прави посигурен поради тоа што е посигурен поради тоа што е посигурен поради тоа што е посигурен како резултат Неговиот невообичаен погон. Само специфичен TORX (Starвезда) со парчиња PIN ќе може лесно да ги отстрани овие завртки. Овие завртки најчесто се користат за подготовка на храна и области за преработка, тезги за бања и други јавни локации.

Особините