.

Нов Лон0167 10 ПАРЧИЊА 2мм Диа Електрична Жица Фиберглас Изолациски Ракав 101см(10 ПАРЧИЊА 2мм Дурчмесер Електришер Нацрт Фиберглас Изолиершлауч 101см

Нов Лон0167 10 ПАРЧИЊА 2мм Диа Електрична Жица Фиберглас Изолациски Ракав 101см(10 ПАРЧИЊА 2мм Дурчмесер Електришер Нацрт Фиберглас Изолиершлауч

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Име На Производот : Фиберглас Изолациски Ракав;Главна Боја : Беж, Портокалова Материјал : Фиберглас, ПВЦ;Внатрешен Дијаметар : 2мм / 5/64". Вкупна Должина : 101cm/ 39.8"; Максимална Температура : 105°C. Издржат Напон : 1.2 KV;Тежина : 51g(Spannung : 1,2 k V; Gewicht : 51 g. Содржина На Пакетот : 10 x Фиберглас Изолациски Ракав (Packungsinhalt : 10 x Fiberglas - Isolierhulse. 10 ПАРЧИЊА 2мм Диа Електрична Жица Фиберглас Изолациски Ракав 101кминзулирачки ткаени е-стаклени влакна и обложени со пвц смола и пластична цевка изработена од електрична изолација. Цевката има добра флексибилност, изолација и хемиска отпорност во електричната, електрониката, инструментацијата, радиото и другите уреди во изолацијата на жиците и механичката заштита.Опис На Германски 10 ПАРЧИЊА 2мм Durchmesser Elektrischer Нацрт Фиберглас Isolierschlauch 101cm Produktname : Fiberglas-Isolierhulse; Hauptfarbe : Беж, Orange Material : Fiberglas, пвц; Durchmesser : 2 mm / 5/64gesamtlénge : 101 cm / 39,8'; МАКС.

Особините