.

САД запечатуваат рефус-RS-S60-50 силиконски гумен лист со лепило за висина на температура, 60A, 1/32 Висина, 12 ширина, 12 Должина
мислење на клиентот:

Облик : лист; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : Лепило со високо темп

DEN 806.24
Z Креирај дизајн месинг плоча со месинг плоча, обработен бакарен лист, за DIY занаети со влакна од метал метал бакарна фолија
мислење на клиентот:

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 951.68
Силиконски гумен лист, одделение ФДА, 10А, 1/16 во дебела x 12 во широк x 12 во долго
мислење на клиентот:

[Спецификации на предметите] Дурометар : 10а, текстура : мазна, дебелина : 1 / 16 ", ширина : 12", должина : 12 ", мат�

DEN 1099.20
Благодарност рок-сина чевли
мислење на клиентот:

Афирмација Рок Оваа благодарност карпа беше дизајниран со рака, само една направена во исто време...

DEN 3.33
Гума лента, силикон, ширина на гума 2 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 1/2 во, 50А, обична поддршка
мислење на клиентот:

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

DEN 248.32
Havefun метална бакарна фолија Cu бакарна плоча бакарна плоча Т2 Метал лим бакарна фолија Индустриски материјали 1. 2мм дебела месинг
мислење на клиентот:

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 1560.64
Buna-N Rubber Roll, NBR, BUNA, нитрил, висока јачина, 50A, дебелина од 0,5 mm x 36 во широк x 30 ft.
мислење на клиентот:

[Спецификации на артикалот] Дурометар : 50а, текстура : мазна, дебелина : 0,5 мм, ширина : 36 ", должина : 30 стапк�

DEN 1.33
Прецизност Бренд 0.015 Дебели 5 х 20 Пластични Боја Кодирани Шим Рамен Лист
мислење на клиентот:

Шим кодиран во боја е направен од висококвалитетен пластичен материјал Розовата боја го идентификува ш

DEN 1.67
Gloglow LED светлосна основа, база на ламби, практична за уметнички стакло занаети
мислење на клиентот:

Многу сонуван, седум бојата кристален приказ, убав и практичен Мал и едноставен изглед, лесен и лесен за

DEN 3.00
САД запечатуваат рефус-CS-GFR4-28 G-10/FR4 Гаролит лист, 1/16 Висина, 12 ширина, 24 Должина
мислење на клиентот:

Материјал : Гаролит Г10 / ФР4; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична; Облик : лист Дебелина : 1 / 16 "; толер�

DEN 563.04
Гума лента Буна-Н, НБР, Буна, нитрил, голема јачина, 50А, дебелина од 2,5 мм x 6 во широк x 36 во долго време
мислење на клиентот:

[Спецификации на предметите] Дурометар : 50А, текстура : мазна, дебелина : 2,5мм, ширина : 6 ", должина : 36", Мате�

DEN 2.33
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-AC-734 Бела ацетална пластична лента, 3/32 Висина, 1-1/4 Ширина, 24 Должина
мислење на клиентот:

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 32 "; то�

DEN 287.04
Fortune Viento FSR702 205/45R16 87W XL BSW
мислење на клиентот:

Уникатен дизајн на шарите и густо пиење за зголемено влажно влечење и сопирање Четири широки асиметрич�

DEN 1248.16
Гумен лист, неопрена, ширина на гума 2 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 3/32 во, 70а, леплива поддршка
мислење на клиентот:

Висок квалитет : Пролетната гума на неопренови е црна во боја со мазна завршница Издржливост : Овој мате�

DEN 1.00
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 50А, 0,75 x 4 x 4
мислење на клиентот:

Дебелината од 3 / 4инчи нуди суперлативна апсорпција на влијанија и отпорност на абразија на тешки работ�

DEN 521.60
Пластичен лист Ultem Pei, 3/4 во дебела x 12 во широк x 24 во долг
мислење на клиентот:

[Спецификации на предметите] Материјал : ПЕИ, боја : килибар, јасност : получиста, дебелина : 3 / 4 ", ширина : 1

DEN 2.00
8метар 12мм Кабелски Ракави црно бело МИЛЕНИЧЕ 3 жица густа Змија жица мрежа најлон шок сигнал кабел сетови
мислење на клиентот:

Прилагодено е : Да Материјал : Други Број на модел : 330мм Тип : Спирално Завиткување Сертификација : СЕ Спе�

DEN 2.33
2пакувајте 6061 Т651 Алуминиумски Лим 6 х 6 х 1/32 Инчи Рамна Обична Алуминиумска Плоча Покриена Со Заштитна Фолија, Правоаголна
мислење на клиентот:

€6061T651 Големина На Алуминиумски Лим € 2 Пакет 6 "(L)x 6 "(W) x 1 / 32 " (0,8 mm) (дебел) ①Издржлив и Термички Обработли�

DEN 175.84
Абестер 3к Цевка Од Јаглеродни Влакна од33мм х Ид30мм х 1000мм 3К Мат Твил Ролна Завиткан Модел Прачка Вратило Лежиште Пол 33х30 Ч
мислење на клиентот:

100% Јаглеродни Влакна Обично оваа ставка ќе се испраќа од АМЕРИКАНСКИОТ магацин, освен ставка без залиха

DEN 1214.40
Силиконски лист, 50А дурометар, без поддршка, 0,062 дебела, ширина 36, должина од 120 , бела
мислење на клиентот:

Уникатен синтетички еластомер направен од вкрстено поврзан полимер и засилен со силика Отпорен на УВ и

DEN 0.33
20 'широко чисти плочи дебели 4 мил
мислење на клиентот:

Тешка пластика за тешки работни места во градежништвото и земјоделството Ги исполнува спецификациите �

DEN 1.33
САД запечатуваат рефус-CS-GXXB-28 црн XX гаролит лист, 1/16 Висина, 12 ширина, 24 Должина
мислење на клиентот:

Материјал : Гаролит XX; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична; Облик : лист Дебелина : 1 / 16 "; толеранциј�

DEN 301.44
Гумен лист, оценка на економија на неопренови, ширина на гума 2 во, гума должина 36 во, гумена дебелина 3/32 во, 50А, обична поддршка
мислење на клиентот:

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 95.52