.

Сатко С3726 120в Канделабра База 15-Вати Г16, 5 Сијалица, Јасно

Сатко С3726 120в Канделабра База 15-Вати Г16, 5 Сијалица, Јасно

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Сијалица од Големина На Предметот : Должина : 3. 00 инчи Ширина : 2. Стил : Канделабри Тип На Светлина : Светилки. 15 Вати Г16 1/2 Блескаво, Јасно, 1500 просечно оценети часови, 114 лумени, Канделабри база, 120 волти, 2/Картичка.

Особините