.

Осрам 20584 Силванија 20584-FT40DL/830/RS/ЕКО-40 Вати CFL Сијалица-Компактен Флуоресцентен - 4 Пински 2g11 База-3000K
мислење на клиентот:

Боја / Завршница : Топло Бело Температура на бојата : 3 Просечен Животен Век : 20000 часа Овој Осрам 20584 е 40 ва�

DEN 271.84
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Шема На Риба - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft x 4ft
мислење на клиентот:

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 399.84
ЗАПАЛИ! До Фулкрум 20044-108 600Л ЛЕД Трем Лајт, Вајт, 3 Пакет
мислење на клиентот:

600 лумениЕден од најсветлите модели на батерии со една глава на пазарот Со 16 SMD Led Диоди, оваа светлина об�

DEN 2.00
Нормански Светилки шо-85В-Д Дневна Светлина-6400К-Волти: 120в, Вати: 85В, Тип: Спирала Висока
мислење на клиентот:

Напон : 120 V, Моќност : 85 W, Тип : Спирала Висок Излез CFL, Боја Темпо : 6400 K( Дневна Светлина), Лумени : 4680 lm, Основ

DEN 1.33
Сунлит 41409-СУ ЛЕД А15 Сијалица, 6 Вати, Средна Основа, 480 Лумени, Затемнета, Матирана Завршница, Етл Наведени, 6 Брои, 3000к
мислење на клиентот:

НАДГРАДБА НА ЛЕРЗаменете ги Неефикасните светилки со блескаво светилки Со ЗАШТЕДА На енергија Овие зат

DEN 372.80
ВЕЛНЕКС 250В-300В ЕКВИВАЛЕНТНА ЛЕД Сијалица, Дневна Сијалица 5000К 35ВАТ КОМЕРЦИЈАЛНА РЕКОНСТРУКЦИЈА ЛЕР, Супер Светла Гаражна
мислење на клиентот:

ОВИЕ 300 W ЕКВИВАЛЕНТНИ LED светилки имаат температура на Бојата од 5000 келвини, што произведува супер светл

DEN 431.84
BIOLUZ LED 4 LED Retrofit Вдлабнати Светлина 65W Еквивалент 700 Лумен, 90 CRI, Dimmable, UL-Наведени ЦИК JA8 Наслов 24 Во Согласност
мислење на клиентот:

Sav заштедува 1200 долари за 8Пакет Трошоци За Енергија со користење на 10 Вати за производство на 65 вати све�

DEN 719.84
Почетна Компоненти 2-Пакет 188-12-1 Замена На Сијалицата За Прајмер За Карбураторот Валбро ВА-213-1-Компатибилен со 531002436 12318140630
мислење на клиентот:

Почетна Компоненти Замена 188121 Прајмер Сијалица За Валбро ВА2131 Карбуратор Материјал со врвен квалитет и

DEN 79.84
klee R7S LED J118 118mm Затемнета Сијалица 30w Топло Светло 3000k AC120V 3000lm Двојно Завршен J LED Рефлектор ЗА R7S 200w
мислење на клиентот:

Алуминиум 30w R7s Led Светла, J118mm, Големина 118x55x40mm (4 57"), 3000 K,Dimmable, AC120 V Влез,JТип Линеарна LED, светла 3000lm; АКО БИЛ�

DEN 219.20
Потрага 4 LED Downlight 4 Пакет, 11W Затемнети LED Таванот Светлина, Одговара На Повеќето Mr-16 Лименки, 12V
мислење на клиентот:

? ВИСОКА ИЗВЕДБА LED DOWNLIGHT НАШИОТ led downlight има прозрачен флукс од 750 лумени; исто така сјае 5000k ладно бело св�

DEN 333.60
2-Пакет Замена Сијалица За Вир ED2FHEXTS02-Компатибилен Вир 8009 Сијалица
мислење на клиентот:

Замена Вир ED2 FHEXTS02 Сијалица; Количина : 2 Заменува Дел Број 8009 Сијалица Истата голема осветленост загаран

DEN 1.33
Сончев 41629 Блескаво Апарат А15 Сијалица, 40 Вати, 320 Лумени, Средна Основа, Затемнета, Без Жива, 2600к Топло Бело, Јасно, 12 Брои
мислење на клиентот:

Светилки со БЛЕСКАВО СВЕТЛО блескаво светло обезбедуваат светло без треперење што е моментално вклуче

DEN 2.67
СОЛУСТРЕ Микробранова Сијалица Сијалица Сијалица Микробранова Печка Сијалица Е17 Индикатор Средна База Сијалица За Повеќето Печка 2 парчиња
мислење на клиентот:

Компатибилен за многу апарати за домаќинство, како што се фрижидери, печки, вентилатори и други апарати

DEN 1.67
2-Пакет WP4452164 Рерна Сијалица Замена За KitchenAid KEBS208SSS00 Рерна-Компатибилен Со KitchenAid WP4452164 Сијалица
мислење на клиентот:

Почетна Компоненти Замена ЗА WP4452164 Рерна Сијалица За Kitchen Aid KEBS208 SSS00 печка Материјали со врвен квалитет з

DEN 0.33
55w Супер Бело 1 Пар Ксенонски Светилки За Магла за 92 93 94 95 96 97 98 99 Приградски Тахо
мислење на клиентот:

1 Сосема Нов ПАР (Сет од 2) На Н3 Ксенонски Супер Бели Светилки Висок Квалитет 30 Дена Неисправни Гаранција

DEN 0.33
Гермициден УВ Санитатор Сијалица 25 W 254nm Озон Слободен
мислење на клиентот:

Ув / УВЦ гермицидна светилка со краток бран со 253,7 nm за продолжена и ефикасна дезинфекција Погоден за обл

DEN 351.84
Зила Пустина Мини Компактна Флуоресцентна U/УВБ Сијалица 1 Сијалица - - Пакување од 3
мислење на клиентот:

Енергетски Ефикасен на само 6 вати Дизајниран за употреба со сите хоризонтални зила мини халогени тела..

DEN 599.68
241555401 Фрижидер Сијалица Замена За Фрижидер LFHT1817LF8 Фрижидер-Компатибилен Со Фригидер 241555401 Сијалица
мислење на клиентот:

Почетна Компоненти Замена за 241555401 Фрижидер Сијалица за ФРИЖИДЕР LFHT1817 LF8 фрижидер Материјали со врвен к�

DEN 2.00
2-Пакет 4173175 Замена На Сијалицата ЗА Вител GBD277PDB6 Рерна-Компатибилна Со Сијалицата На Рерната Со Џакузи 4173304
мислење на клиентот:

Почетна Компоненти Замена за 4173175 Сијалица за Вител GBD277 PDB6 Печка Материјали со врвен квалитет за трајни

DEN 912.00
Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Мароканска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
мислење на клиентот:

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 0.67
GE 79399-CMH39/930G12ULR 39 Вати Метал Халид Сијалица
мислење на клиентот:

СКРИЕНИТЕ Светилки произведуваат висок излез за нивната големина што ги прави компактен моќен и ефикас

DEN 343.04
Хизаши ГРОЗДОБЕР ПРЕДВОДЕНА Едисон Сијалица 60W Еквивалент &засилувач; E26 LED Сијалица 60W Затемнет Глобус Светилки
мислење на клиентот:

€Одлични Перформанси€Карактеристики со 700 лумени висока осветленост и 60w еквивалентна моќност, оваа с�

DEN 3.33
Беса 1јт-ЛОТУС-ЛЕД-БР Преоден Еден Лесен Приврзок Од Колекцијата Лотос Во Бронзена / Темна Завршница, 9,50 инчи
мислење на клиентот:

Еден Лесен Приврзок од колекцијата лотос Големина на предметот : Должина : 9,50 инчи Висина : 6,75 инчи Ширин�

DEN 1249.60