.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА Машинка За Коса, Професионален Тример, Електрична Машинка За Коса За Брада, Низок Шум, Лесен За Употреба, Нема Да Ја Блокира Косата

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА Машинка За Коса, Професионален Тример, Електрична Машинка За Коса За Брада, Низок Шум, Лесен За Употреба, Нема Да Ја Блокира

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Керамичко сечило од легура на титаниум, отпорно на абење, тивок оган, дизајн со низок шум, лесен за употреба, нема да ја блокира косата Прилагодлив чешел за сечење коса, погоден за сечење коса со различна должина. Користете фиба со висока цврстина, контролно тркало што може да ја скрати должината, погодно за бебиња, деца и возрасни. Сечењето на косата е брзо, удобно и безбедно. Во комбинација со четири вида додатоци за чешел, можете полесно да ја контролирате должината на косата и да ги задоволите потребите на косата со различни должини. Режим на напојување : батерија на полнење, жична и безжична употреба. По полнењето 3 часа, може да работи околу 200 минути. Прирачник за производ : дизајн на Закривено сечило челично сечило рационализирана и нелизгачка рачка технологија за бавно полнење индикатор за полнење приклучок и безжичен нормален напон време на полнење : 3 часа време на употреба : 200 минути големина на производот : 19,1 * 47 * 45cmpackage Содржина : 1 * Host1 * четка4 * Ограничете го чешел 1 * масло за Подмачкување1 * чешел * Адаптер За Напојување1 * Машки тример за брада За сечење коса.

Особините