.

2 ПАРЧИЊА Хсс Морс Конус #4 Целосна Струг Мртви Центри 6 1/4 &засилувач; 7 ОАЛИ МТ#4-МБ3743ХХ

2 ПАРЧИЊА Хсс Морс Конус 4 Целосна Струг Мртви Центри 6 1/4 &засилувач; 7 ОАЛИ МТ4-МБ3743ХХ

DEN 495.84

Стока
Достапно е за нарачката

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТОЈБА : КОРИСТИ ГОЛЕМИНА / ЕТИКЕТИРАЊЕ : МОРС КОНУС #4 HSS МРТОВ ЦЕНТЕРМАНУФУЦЕР / БРЕНД : M & J АЛАТКИ ДОО ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : ФР-6-2-Б-1.

Особините