.

G&засилувач;J Сала Алатки S0476BM Hss Powerbor Блумакс Прстенест Секач, 1 Должина На Сечење, 1.7/8 Дијаметар На Предметот, 3/4 Дијаметар
мислење на клиентот:

Завршувањето на перформансите на блумакс нуди подолг век на траење на алатот и подобрена заштита од кор

DEN 0.33
Сандвик КОРОМАНТ 2С340-1200-100-МА 1640 Коромил Плура Цврст Карбид Квадратни Рамо Крај Мил, 0.4724 Сечење Дијаметар, 1.0236 Длабочина
мислење на клиентот:

Директно агол радиус, центар сече Мелење Алатки Цврст Карбид, стандард Солидна Карбид Крајот мелници...

DEN 3543.20
Aexit CTM613 M6 Крај Мелници Конец Центар За Заклучување Игла Шим Завртка За Цпу Квадратни Нос Крај Мелници Вртење Алатка
мислење на клиентот:

Име на производот : Центар Игла Завртка;Модел : CTM613 Материјал : Метал;Боја : Црна Дијаметар на конецот : 6мм

DEN 88.32
Карбидна Крајна Мелница, 3,00 мм Диа, 4,50 Мм Сече Л
мислење на клиентот:

Цена за : Секој Крај / Двоен Крај : Должина На Вратот Со Еден Крај : 30,00 мм Диа За Вратот : 2,85 мм Тип На Стебло

DEN 2.00
SGS 51808 140 8xD Мраз Јаглехидрати Внатрешна Течност За Ладење Вежби, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 13/64 Сечење Дијаметар, 2-1/4 Сечење Должина,
мислење на клиентот:

Димензии На Пакетот : 4 Тип На Производ : Алатки За Сечење Земја На Потекло : Сад Тежина На Пакетот : 1,0 Кило

DEN 1.67
Сандвик Коромант Ц8-ПЦЛНР-55080-19 Т-Макс П Единица За Сечење За Вртење, Цнмг 19 06 12 Мастер Вметни, Цх-Пцлнр/Л Алатка, Десна рака,
мислење на клиентот:

Коромант Капто сечење единици, надворешни Вртење Алатки, стандард Носители, Вртење Алатки За Негативни

DEN 0.33
LIXFDJ 2pc Квадратна Плоча За Очи Од Нерѓосувачки Челик 8mm / 5/16 Кука За Очи + Прстен За Морски Брод/ / 290
мислење на клиентот:

8мм со 40мм х 50мм Правоаголна Плоча 4 дупки потонати АИСИ 316 Морски Нерѓосувачки Главен / Око Плочи Специфи

DEN 517.12
Алатки за сечење морс 36186-Чешма За Цевки-3/4-14, НПСФ, 5 Флејти, 1-3/8 Во Должина на Конец , ХСС, Светла Завршница
мислење на клиентот:

големина на конец : 3 / 414 должина на конецот : 13 / 8 инчи материјал : Челик со Голема Брзина испорака на течн�

DEN 1283.20
1 1/8-24 УНС допрете го навој допрете HSS Plug 2B RH Ship со експресна испорака за 4 дена
мислење на клиентот:

1 1 / 8 "24 УНСнишка допрете Ние ќе испратиме со Fed Ex, клиентите можат да добијат за 4 дена Rh (десна рака), светл

DEN 1.33
M1.5 mm метричка HSS десна рака навој допрете 1,5мм
мислење на клиентот:

Метрички права славини : М1,5 мм Материјал : HSS (челик со голема брзина Обработка : челик, железо, бакар, а�

DEN 142.40
M38 x 1,5 метричка нишка од десната рака умира
мислење на клиентот:

M38 x 1,5 метричка нишка од десната рака Умира ДИЕ надвор од дијаметарот е 65мм M38 x 1,5 метричка нишка од десна�

DEN 0.67
2 парчиња Нов Greenfield 11/16 11 NS HSS приклучок Допрете 4 директен флејта .6875 GTD GH6 H6 - MS1603BU
мислење на клиентот:

Вие ја купувате сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : Newmatery Hs Scoiting Ticntapping �

DEN 1001.60
Нов LON0167 HSS M22 прикажан x 1 нишка сигурна ефикасна метричка тркалезна форма умре дебелина од 14 мм
мислење на клиентот:

Име на производот (издржлив во употреба) : тркалезно умирање; материјал : HSS Номинален дијаметар безгреше

DEN 3.00
Ф&засилувач; Д Алатка Компанија 50045-HC2045 Прстенести Секачи, Челик Со Голема Брзина, 2 Длабочина, 1.375 Големина
мислење на клиентот:

Прстенести Секачи Челик Со Голема Брзина2" Длабочина Челик Со Голема Брзина2" ДлабочинаИнчна Големина :

DEN 1.33
SYHML-ПРОДАВНИЦА Карбид Инсерти 10 Парчиња APKT1604 PDFR G2 H01 Алуминиум Вртење Алатка Цпу Сечење Алатка Мелење Вметнете АПКТ
мислење на клиентот:

Модел : АПКТ1604 ПДФР Г2 Х01 Висока ефикасност, висока отпорност на абење, од традиционалното сечило за зава

DEN 2.33
Cobra Carbide 10763 Micro Grain Carbide Oval Burr, Alumina Cut, форма E SE-1NF, 1/4 Дијаметар на шанк, 1/4 Дијаметар на главата,
мислење на клиентот:

Цврстите алатки за карбид нудат долг живот на алатка и побрза брзина на сечење од другите подлоги, но се

DEN 3.00
Микро 100 RNC -2550-24X секач за гравура - исклучен - двојно завршен, 90 ° вклучен агол, 1/4 Shank Dia.004 Офсет, 3/8 Сплит должина,
мислење на клиентот:

Наменето за гравура и Vgrooving во разни апликации Исклучен крајниот дијаметар за подобрено сечење...

DEN 615.04
Пионер SXC10-0375 ER Капачиња За Течноста За Ладење, 3/8 Shank
мислење на клиентот:

Опрстен печат за притисоци до 1500 ПСИ Спречува чипови, прашина и рој да влезат во држачот...

DEN 1.00
Алатка Доријан-73310153465-Држач За Алат ЗА Навој, АДНЕР12-3Б, РХ
мислење на клиентот:

Индексирачки Држач За Алат За Вртење Конец, АДНЕР123Б, Десна Рака, 3 / 4 Во Ширина На Стеблото Оваа листа Инд

DEN 2.67
Машки Ретро Врзани Обоени Фармерки Искинати Истегнување Печатени Тенок Фит Тексас Панталони Гроздобер Директно Измиени Потресени Жан
мислење на клиентот:

?ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : овие искинати моторџиски фармерки изработени од одлична еластична ткаенина што

DEN 1.00
Дупчалка За дупчење со пресврт 1,5-12мм Обложена Дупка За Дупчалка Од Дрво Метална Дупчалка Поставете Алатка за Обработка на Дрво 13 парчиња/Сет
мислење на клиентот:

Комбинирана Вежба Комбинирана Дупчалка За Дупчалка 1,512мм Обложена Дупка За Дупчалка Од Дрво Метална Ду�

DEN 665.28
1 парчиња 2мм*40мм*330мм кубоидна волфрам челична лента квадратна лизгачка парче ИГ8 ИГ6 бар блок Отпорност На удар На абразија
мислење на клиентот:

Број на модел : DQUU UEG18 R81 R183 R83 Y 8 Y 18 Y 812 Y 81 Y Diy материјали : Дрво Сертификација : НИКОЈ Потекло : Континенталн

DEN 3.00
Гирос 92-95605 Хексот на јаглерод челик, преиспитување, 1-7/8-5 TPI
мислење на клиентот:

Умираат хексадецимални јаглероден челик Големина на умре : 17 / 8 5 Користете со кој било вид клуч Умираат

DEN 1302.40