.

Умцт бафало Замена Хдд 4тб ОП-ХД4. 0Х ЗА ТЕРА станица 5400рх

Умцт бафало Замена Хдд 4тб ОП-ХД4. 0Х ЗА ТЕРА станица 5400рх

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Главни Додатоци : упатство за Употреба (англиски јазик не е загарантиран), етикета на бројот на погонот Идеален за средини кои се справуваат со важни деловни податоци. Во близина линија хард диск за долготрајна работа. Сигурен, избран и стар хард диск пред испорака. Формулата за кертриџ овозможува брза замена НА HDD за лесно одржување. Прифаќа "Зелен Метод За Купување" Рохс во согласност. 4тб Замена Хард Диск ЗА Тера Станица 5400РХ.

Особините