.

Ксијахиум Сјај За Усни Пипета 100 Пренослив Кармин Класичен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 3м

Ксијахиум Сјај За Усни Пипета 100 Пренослив Кармин Класичен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни Незакачен

DEN 92.64

Стока
Достапно е за нарачката

Ве Молиме Имајте Предвид Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока Или Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ, Ве Молиме Да Се Чувствувате Да Не Контактирате И Ние Нема Да Штедиме Напори Да Ви Понудиме Најдобро Решение Текстурата На Сјајот За Усни Е Фина И Свиленкаста, Лесна За Нанесување И Лесна За Боење. Водоотпорна и Долготрајна, Така Што Вашата Шминка За Усни Трае Без Оштетување. Тоа Е Свиленкаста, Лесна Текстура, извонредна и Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминка, Особено Во Канцеларија, Датира, Шопинг, Забави. За Секого, Без разлика дали Сте Дама или Сте Студент, Без разлика дали Сте Почетник За Шминка или Шминкер. Можете Да Го Изберете Овој Производ. Нашата Козметика Никогаш Не Се Тестира На Животни, Лесно Се Перат И За Чувствителна Кожа. Да, Користете Благ Сапун И Вода. Се Препорачува За Возраст Од 5 И Повеќе Години. Сјај за усни Пипета 100 Пренослив Кармин Класичен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 3мл Совршено Луксузни Производи Стапчиња За Кожа Класичен Долготраен Мазен Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 3мл Материјал : Абс Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.

Особините