.

PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид Полици со лебдечки решетки Метална заграда Цврсто дрво Едноставно позадина wallид мазно издржлив простор за зачувувањ

PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид Полици со лебдечки решетки Метална заграда Цврсто дрво Едноставно позадина wallид мазно издржлив

DEN 1983.68

Стока
Достапно е за нарачката

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производителот, поддржувајте повеќе набавки Метод на инсталација : Треба да вежбате, лесен за инсталирање. Карактеристики : Нордиски стил, доказ за 'рѓа, силна, може да се постават книги, погодни за студии, спална соба, ресторан. Големина (должина × ширина × висина) : 30x15x15cm, 40x15x15cm, 50x15x15cm, 60x15x15cm, 90x15x15cm (види табела со големина). Материјал : Цврсто дрво (чиста текстура, трајно, еколошки). Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производителот, поддржувајте повеќе набавки. Метод на инсталација : Треба да вежбате, лесен за инсталирање. Карактеристики : Нордиски стил, доказ за 'рѓа, силна, може да се постават книги, погодни за студии, спална соба, ресторан. Големина (должина × ширина × висина) : 30x15x15cm, 40x15x15cm, 50x15x15cm, 60x15x15cm, 90x15x15cm (види табела со големина).

Особините