.

Повеќенаменски високо апсорбирачки кујнски бањи крпи за крпи за миење крпи за миење садови

Повеќенаменски високо апсорбирачки кујнски бањи крпи за крпи за миење крпи за миење садови

DEN 384.00

Стока
Достапно е за нарачката

Кадифе Големина : 30x40cm (11,8 "x15. Направено од високо квалитетен корален кадифе, двослоен и дебели крпи. Многу бои за избор. Високо апсорбирачки суво побрзо за да ви заштедите време. Совршено за миење автомобили, чистење на куќи, подни плочи, итн. Големина : 30x40cm (11,8 "x15. Направено од високо квалитетен корален кадифе, двослоен и дебели крпи. Многу бои за избор. Високо апсорбирачки суво побрзо за да ви заштедите време. Совршено за миење автомобили, чистење на куќи, подни плочи, итн.

Особините