.

Marvel Spider-Man Момци Термичка долна облека Поставена за деца со 2 парчиња кошула со основни слоеви и долги он хеланки за деца пижами

Marvel Spider-Man Момци Термичка долна облека Поставена за деца со 2 парчиња кошула со основни слоеви и долги он хеланки за

DEN 287.84

Стока
Достапно е за нарачката

95% полиестер, 5% памук Повлечете го затворањето. ❄ Удобност на основниот слој : Чувајте ги вашите малечки удобни и топли во нашите термички комплети за долна облека за момчиња! Овие комплети за пижами за пижами на Boys Spiderman Boys се совршена опција за сите ваши зимски активности на отворено и за само да се забавувате низ куќата. ❄ Неверојатен подарок : Пронаоѓањето на вистинскиот подарок може да биде тешко, но со овие момчиња од Спајдермен, долги Johnон, можете да му дадете на тоа специјално дете нешто што би го сакал! Овие комплети за основни слоеви на момчињата се совршен подарок за празник, роденден или Божиќен подарок за секој обожавател на Спајдермен!. ❄ Марвел Spider-Man Termals : Овие официјално лиценцирани Spiderman Thermals за момчиња се комплетни со печатен основен слој на врвот и термички хеланки што одговараат. Изберете од повеќе бои и големини за да ја пронајдете таа совршена опција. Навивачите на Спајдермен насекаде ќе ги сакаат уникатните дизајни и сите отпечатоци. ❄ Лесна грижа : Основниот слој на нашите деца е машина што може да се пее и е супер лесен за грижа, уживајте во безброј носења со доверба. Развиени со трајна висококвалитетна ткаенина, овие основни слоеви на Спајдермен за момчиња ќе издржат тест на времето без да се намалат, згаснат или пикаат! ❄ Квалитет и вклопување : Овие момчиња Spiderman Boys долги сетови на долна облека од Johnон се развиваат со дише 95% полиестер 5% Спандикс тесно фитинг ткаенина дизајнирана да го збричи влагата и да го одржува вашето дете суво и топло во текот на целиот ден. Нашата ткаенина од 4 начини на истегнување овозможува целосен опсег на движење и тотална слобода на движење за каква било активност!. Comfort Удобност на основниот слој : Чувајте ги вашите малечки удобни и топли во нашите термички комплети за долна облека за момчиња! Овие комплети за пижами со основни слоеви на Spiderman Boys се совршена опција за сите ваши зимски активности на отворено и за само да се шетате низ куќата.

Особините