.

F&засилувач; Д Алатка Компанија 12106K-SC8262 Карбид Врвот Страна Мелење Машина За Челик, 1-1/4 Арбор Дупка, 8 Дијаметар, 1 Ширина На Лицето, 12 Број На Заби

F&засилувач; Д Алатка Компанија 12106K-SC8262 Карбид Врвот Страна Мелење Машина За Челик, 1-1/4 Арбор Дупка, 8 Дијаметар, 1 Ширина На Лицето,

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Карбид Врв Страна Мелење Секачи - За Челик 1-1/4" Арбор Дупка - Дијаметар : 8-Ширина На Лицето : 1-Број На Заби : 12. Изработени од стврднат челик за алат со прецизни центри за заземјување и дупки. Произведено во САД. Искористете ги придобивките од побрзи брзини и гасови, максимално отстранување на чипови и подолг век на траење на алатот со овие конкурентни цени, врвен квалитет, Ширини На Ф од Американско производство се приземјени на+. Советите од карбид се лемеа, лесно може да се заострат, отстранат и заменат. И, како и со сите Алатки За сечење Со Квалитет F&D, тие се достапни "надвор од полицата" за итна испорака.

Особините