.

Ерл Кембел Потпиша Автограм Тексас Лонгхорнс Мини Шлем Пса Коа-Автограм Колеџ Мини Шлемови

Ерл Кембел Потпиша Автограм Тексас Лонгхорнс Мини Шлем Пса Коа-Автограм Колеџ Мини Шлемови

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Колеџ Мини Шлемови. ЕРЛ КЕМБЕЛ ПОТПИША АВТОГРАМ ТЕКСАС ЛОНГХОРНС МИНИ ШЛЕМ ПСА КОА ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема Да биде вклучен ерл кембел сувенири. Тексас лонгхорнс сувенири.

Особините