.

3 Парчиња Сјај За Усни За Промена На Бојата Затемнето Масло За Усни, Страст Овошје Праски Од Грозје Магичен Кармин За Расположение, Јасен РН-Сјај Промена На Бојата Н?

3 Парчиња Сјај За Усни За Промена На Бојата Затемнето Масло За Усни, Страст Овошје Праски Од Грозје Магичен Кармин За Расположение, Јасен

DEN 143.68

Стока
Достапно е за нарачката

Quantion Quantion 1*Страст Овошје+1* Грозје+1* Праски Боја Менување На Усна Сјај €éty Тип На Артикал_ Боја Менување На Кармин Усна Глазура Долготрајни Навлажнувачки Усна Дамка Навлажнувачки Усна Мелем Усна Шминка. Questrates floss комплетот за сјај за усни направен со Праски Од Грозје Од Страсно Овошје, путер од какао, восок од пчели и етерични масла за да ги одржувате усните хидрирани. Quoly-менување на бојата може според температурата и влажноста на усните,прилагодете ја длабочината на бојата на усните, Така што ја имате вашата ексклузивна боја на усните во различно време. €_Придобивки+Навлажнувачки Кармин / Мелем За Усни, Влажни Усни, Спречуваат Испукани Усни, Здрави и Безбедни, Бојата Не Е Лесно Да Исчезне. Quetfect Diffect_ : лесната текстура и интензивната хидратација нудат свиленкасто чувство со нулта гравитација. Погоден за купување како лична употреба или како подарок за вашата мајка, сопруга, девојка пријатели на денот на благодарноста, роденден, Божиќ,Ноќта на Вештерките или други фестивали.

Особините