.

ЗИЈИ 5/8 Мгивл-1.5 Внатрешен жлеб машина за сечење Бар Жлеб Отсечен Држач За Алат Левиот држач За Мгмн150 Вметнете Бесплатна Испорака

ЗИЈИ 5/8 Мгивл-1.5 Внатрешен жлеб машина за сечење Бар Жлеб Отсечен Држач За Алат Левиот држач За Мгмн150 Вметнете Бесплатна Испорака

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Модел : Mgivl2016 - 15 Левата Рака Внатрешна жлеб носителот Здодевни Алатки. Вметнувања применети : МГМН150 (жлебови инсерти). Дијаметар на стеблото : 5/8" инчи / 16*16мм. Вкупна должина : 160мм. Пакетот вклучува : 1pc На mgivl2016-1.5 држач за Алат +1pcs Клуч : L +1pcs mgmn150 инсерти.

Особините