.

2 парчиња Шупливи Ѕвездени Клипови За Коса, Метална Геометриска Фиба Што Не Се Лизга, Елегантни Шноли За Коса Од Кристал За Жени Девојки За Стилизирање Додатоци За К

2 парчиња Шупливи Ѕвездени Клипови За Коса, Метална Геометриска Фиба Што Не Се Лизга, Елегантни Шноли За Коса Од Кристал За Жени Девојки

DEN 119.84

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : овие сребрени ѕвезди клипови изработени од кристал и висококвалитетна легура, издржливи и цврсти, носејќи удобно Едноставен, Но Стилски : додатоци за коса Од сјајна сребрена ѕвезда е прекрасен украс за жени, одговара на денешните трендови. Совршен за секојдневна употреба. Дизајн : дизајн на сребрена ѕвезда сјајна игла за коса, многу прекрасна и извонредна, убава декорација за истакнување на вашата фризура, шупливи ѕвездени клипови за коса/игла за коса со ѕвезда погоден за повеќето видови фризури и фустани, можете да го носите во свечени и секојдневни прилики. Доволно долги метални ѕвездени клипови за коса ќе се држат цврсто, совршено за густа, тенка, кадрава или права коса. Елегантната шнола за коса со ѕвезда од кристал може да се користи во разни фризури,целосно да ги задоволи вашите потреби при носење свадби, матурски, вечерни, забави, секојдневен живот, работа,училиште, одмор итн. Совршен Подарок : баретата со сребрена ѕвезда во едноставен стил може да се користи како подарок за пријателите и семејството Во Божиќ, Денот на Вљубените, Роденденот, Денот на Наставникот, Денот на Мајката, Денот на Новата година и многу повеќе. 2 парчиња Шупливи Ѕвездени Клипови За Коса, Метална Геометриска Фиба Што Не Се Лизга, Елегантни Шноли За Коса Од Кристал За Жени Девојки За Стилизирање Додатоци За Коса Карактеристики : Материјал : овие ѕвездени шноли за коса изработени од кристал и висококвалитетна легура, издржливи и цврсти, облечени удобно.

Особините