.

Женски Летни Секојдневни Фустани Со Маици Со Кратки Ракави Кружен Врат Цветни Печатени Замав Макси Долг Туника Фустан Со Џебови

Женски Летни Секојдневни Фустани Со Маици Со Кратки Ракави Кружен Врат Цветни Печатени Замав Макси Долг Туника Фустан Со Џебови

DEN 1147.20

Стока
Достапно е за нарачката

сонцето фустани жени лето повик формални фустани за жени вечер партија Увезени. ✿ ✿За Големината : Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Табелата Со Големини На Сликата На Производот! Ако имате какви било прашања во врска со фустанот , слободно контактирајте не. Затворање на врвка. Најдобри Подароци За Жени/Сопруга/Девојка/Мајка. Материјал : Полиестер и Спандекс, Дише, Мек и Удобен, Давајќи Ви Најдобро Искуство Со Носење. Идеи За Совпаѓање : Сандали, Потпетици, Ѓердан, Обетки, Капи,Палто,Стилска Торба, Накит.Сите Ќе Ве Пофалат. Повод : Дневен Повик, Свадба, Коктел, Матурска Забава, Топка, Тематска Забава, Вечер, Деверуша, Годишнина Од Венчавката, Денот на Вљубените, Црква, Свечена, Работа и Друга Пригода. Фустанот Може да Се Совпадне Со Долна Облека или Кошула, Ќе Биде Поелегантен. Внимание : Поради Проблеми со Екранот,Вистинската Боја Може Да биде Малку Поинаква од Сликата.Машинско Перење Или Рака Со Ладна Вода, Лежење Рамно или Закачување За Сушење, Ниско Железо доколку е Потребно, не Избелувајте. Почитуван Клиент, Добредојдовте во "Oplxuo"! Ние сме специјализирани за женски фустан. Нормално време на испорака : 10-18 Дена, Забрзана логистика : 5-10 дена. Информации за производот : Пол : Жени, Жени, Дами, Јуниори, Тинејџерки Тип На Фустан : Секси /Секојдневен /Елегантен/Тенок Фит/ Клуб И Ноќно Излегување / Коктел / Свечена / Работа / Забава / Венчаници Стилскиот И моден дизајн ве прават попривлечни, погоден е За различни прилики ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. За Големината : ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да ја поставите нарачката. Бидејќи нашата големина Е азиска големина, што значи дека би била помала од нормалната Европска големина. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Особините