.

Стилкрафт Професионална Машинка За Коса, Тример, Машина За Бричење Бербер За Носење Или Кутија за Складирање Со Патент И Мрежест Џеб Црн

Стилкрафт Професионална Машинка За Коса, Тример, Машина За Бричење Бербер За Носење Или Кутија за Складирање Со Патент И Мрежест

DEN 255.20

Стока
Достапно е за нарачката

Стилкрафтот е изграден врз основа на страст и потреба да им обезбеди на стилистите и берберите иновативни и функционални алатки Нашето искуство во индустријата за убавина опфаќа повеќе од 30 години, давајќи ни знаење и увид за да создадеме карактеристични алатки со најновите технологии и робусни дизајни. Со хипер-фокус на перформансите и квалитетот, заедно со напнатите бои и металните завршетоци С|Ц го привлече вниманието на милиони следбеници. Уметноста И Науката За Стајлинг.

Особините