.

А-Премиум Диск Сопирачка Дебеломер Собранието Со Заградата Компатибилен Со Изберете Lexus И Toyota Модели-LX470 2000-2007, Земјиште Крузер 1999-2007, V8 4.7 L - Задниот Левата Страна На

А-Премиум Диск Сопирачка Дебеломер Собранието Со Заградата Компатибилен Со Изберете Lexus И Toyota Модели-LX470 2000-2007, Земјиште Крузер 1999-2007,

DEN 867.04

Стока
Достапно е за нарачката

[ Опрема за возила] : Компатибилен Со Lexus LX470 2000-2007; Компатибилен со Toyota Land cruiser 1999-2007-(Заден Лев, Страничен Возач) [ Опрема За Возила] : 47750-60101, 19-Б2630, 19-2630. [Спецификација] : Големина На Влезната Порта : М10 х 1.0; Дијаметар На Клипот : 48 мм; Броење На Клипот На Сопирачката : 1 Клип; Клипен Материјал : Челик; Големина На Пристаништето За Крварење : М10 х 1.0; Дебеломерните Сопирачки Се обложени со антимонополска обвивка, што може ефикасно да го продолжи работниот век. [Директно Вклопување] : Ое Замена Сосема Нов Склоп На Дебеломер На Сопирачките, вклучувајќи Дебеломер На Сопирачките, Држач, Метален Клип, Хардвери за Инсталација. Ве молиме внесете ги информациите за вашето возило во горниот лев агол на списокот и проверете ја нашата "Специјална Белешка" пред да нарачате. [Купете Со Доверба] : 1 Година Неограничена-гаранција За Квалитет на километражата - - - ние исклучително го цениме вашето задоволство и се стремиме да ви обезбедиме добро искуство за купување.

Особините