.

Нодоки Влошки За Гребење Мачки, Двострани Брановидни Хоризонтални Картони За Гребење Мачки, Табла За Гребење

Нодоки Влошки За Гребење Мачки, Двострани Брановидни Хоризонтални Картони За Гребење Мачки, Табла За Гребење

DEN 492.64

Стока
Достапно е за нарачката

Премиум Брановиден Картон-еколошки и рециклирачки, заштитете ја канџата на вашето домашно милениче и обучете го вашето домашно милениче оддалечете се од софата, масата или другиот мебел Двострана подлога за гребење-сменете ја другата страна за да ја користите ако едната страна е лошо истрошена, што го прави животот на гребење да трае подолго. Дебел Раб Опкружен Дизајн-го прави потрајни и скршени отпорни, и со деликатна слика се зголемува повеќе забава. Лесно за чистење-нема проблеми да се справите со оние што се распаѓаат што се лупат од подлогата за гребење, основната плоча ќе ги собере сите кога ќе паднат. Обезбедување квалитет - какви било проблеми, слободно контактирајте не, задоволни сте насмевката е нашето најголемо охрабрување.

Особините