.

Пикапикап Божиќни прозорец светла украси, LED Божиќ 3Д светла декор висечки жица светло за Божиќ затворен wallиден прозорец камин спална соба забава декор, топло бело

Пикапикап Божиќни прозорец светла украси, LED Божиќ 3Д светла декор висечки жица светло за Божиќ затворен wallиден прозорец камин спална соба

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Боја : Топло бело Дијаметар : 22 см/8,7 инчи (новогодишна елка). Материјал : Пластични+LED ламбини мониста. Режим на осветлување : Секогаш светло. Извор на енергија : ААА батерија напојува. Оценка за заштита : IP44. Користете сценарио : Распоред на новогодишна/Божиќна забава/Атмосфера на продавници. ? Моделот на новогодишна елка усвои ласерска технологија за гравирање, целокупниот изглед е екстремно транспарентен и светла по осветлена. ?? 【Супериорен квалитет】 : LED Highlighter Beadand Додадете висока иверица за пренесување, мониста со светлина, добра светлосна трансмисија, извор на ладна светлина, не е лесен за топлина, издржлива и не лесно скршена. ? 【Поголема големина】 : Ги дизајниравме во поголема големина од пазарот. Тие се со дијаметар од 8,7 инчи. Поголемата големина ќе ви донесе подобро визуелно искуство и лесно може да генерира топла и романтична атмосфера за вашата забава. ✨ 【Лесен за употреба】 : Божиќната декорација на осветлениот прозорец доаѓа со двострана лента која е посилна од чашата за вшмукување, лесно може да се инсталира на стакло, порти, ормани, итн., И висината може да се прилагоди според фиксната Позиција. Пред употреба, треба да бидете сигурни дека површината за монтирање е чиста. Широка апликација】 : Декоративни 3Д Божиќни светла се за затворено и надворешно декорација, широко користени за роденденски забави, Денот на благодарноста, Божиќ, свадби, забави, празници, итн. Можете да ги украсите на повеќето места што ги сакате, како што се спални соби, прозорци , врати, ормани, wallsидови, тремови, огради, тротоари и патеки, итн.? Моделот на новогодишна елка усвои ласерска технологија за гравирање, целокупниот изглед е екстремно транспарентен и светла по осветлена. ?? 【Супериорен квалитет】 : LED Highlighter Beadand Додадете висока иверица за пренесување, мониста со светлина, добра светлосна трансмисија, извор на ладна светлина, не е лесен за топлина, издржлива и не лесно скршена. ? 【Поголема големина】 : Ги дизајниравме во поголема големина од пазарот. Тие се со дијаметар од 8,7 инчи. Поголемата големина ќе ви донесе подобро визуелно искуство и лесно може да генерира топла и романтична атмосфера за вашата забава.

Особините