.

Еилрамир креативно столче од виножито, едноставна кружна мала столица дома, удобно столче Трајни анти-лизгачки чевли столче

Еилрамир креативно столче од виножито, едноставна кружна мала столица дома, удобно столче Трајни анти-лизгачки чевли столче

DEN 507.20

Стока
Достапно е за нарачката

Цврста база на дрво со нозе што не се лизга Мулти-намена : Подножјето може да го користат возрасни или деца во скоро сите прилики, како на пример во кујната, спалната соба, бањата, канцеларијата и употребата на отворено. Можете да ја ставите дневна соба, спална соба, спална соба како украс, тоа е мало и убаво. Класичен дизајн, совршен натпревар со вашата дневна соба, влез, канцеларија, студија или студентски дом, може да се користи како потпирач за подножје или дополнително седење. Се одликува со контурирано седиште и без грб за класично минималистички, скандинавски инспириран профил со максимизиран стил и софистицираност. : LK-1060 Производ Категорија : Складирање на столицата : црвена, зелена, сина спецификација : 191 * 360 * 185мм.

Особините

191 * 360 * 185mm :