.

Kgduyh палецот капаче мек силиконски палецот џојстик кутија за Sony PlayStation5 PS5 PS4 Xbox за прекинувачот NS Grip Caps лесен за употреба

Kgduyh палецот капаче мек силиконски палецот џојстик кутија за Sony PlayStation5 PS5 PS4 Xbox за прекинувачот NS Grip Caps лесен

DEN 468.80

Стока
Достапно е за нарачката

Наменето за PS5 PS4 Xbox One Nintendo Switch Pro контролер, совршено вклопување Силиконската површина е мазна и удобна и може да се мие со вода. Издржливо, нелизга, се чувствувате одлично. Не е лесно да се деформираат, водоотпорни, изоларни, испуштање, отпорни на капки и преносни, и може совршено да го заштити џојстикот. Заштитник на мекиот случај TPU може да го заштити контролорот од оштетување. Наменето за PS5 PS4 Xbox One Nintendo Switch Pro контролер, совршено вклопување. Силиконската површина е мазна и удобна и може да се мие со вода. Издржливо, нелизга, се чувствувате одлично. Не е лесно да се деформираат, водоотпорни, изоларни, испуштање, отпорни на капки и преносни, и може совршено да го заштити џојстикот. Заштитник на мекиот случај TPU може да го заштити контролорот од оштетување. Не-лизгање : Затегнувањето на палецот може да го зголеми триењето помеѓу прстот и контролорот, што може да ги спречи прстите да се лизгаат и да обезбедат чувствителност.

Особините