.

Катсон Бани трева куќа џвака играчки за бебиња зајак крив колиба мали животни трева скривачка рака ткаена природна трева постелнина за хрчак со заморчиња чинчила

Катсон Бани трева куќа џвака играчки за бебиња зајак крив колиба мали животни трева скривачка рака ткаена природна трева постелнина

DEN 383.84

Стока
Достапно е за нарачката

Прекрасна колиба-Куќата за зајаче е рачно ткаена од трева, со слатки и модерни уши од зајаци Совршено одговара на природата, вашите крзнени животни ќе го сакаат тоа. Природна трева, рачно плетена-куќа за зајаче и душеци се направени од 100% природна трева. Мека и дише, топло во зима и ладно во лето, тоа е идеално место за миленичиња да играат и да се одморат. Донесете го вашето домашно милениче поблизу до природата и дајте му на вашето прекрасно милениче безбеден и удобен дом. Заштитете ги шепите на миленичињата - Малите животни имаат чувствителни канџи, а ладниот, тврд кафез може да ги натера миленичињата да се чувствуваат непријатно. Нашата колиба и мат ткаени со трева обезбедуваат заштита помеѓу шепите на миленичињата и дното на кафезот. Природното скривалиште го прави миленичето да се чувствува како природен дом. Играчки за џвакање - Бани -колиби и трева душеци се изработени од природна трева, така што ќе има мирис на трева и малите животни сакаат да ги џвакаат. Производот исто така содржи 2 топки од трева од Тимотеј и 2 слатки бамбус за да им помогне на домашните миленици да ги мелат забите и да убиваат здодевност. Големина на спецификација - Големина на куќата на тревата од зајаче : околу 8,26*6,7*7,87 инчи, големина на мат : 11*7,87 инчи. Куќата на тревата и сено може лесно да се стават во кафезите на повеќето мали животни. Вашето мало милениче може да лежи на тоа за да џвака храна или да игра. Идеално за повеќето мали животни, како мала заморчиња, хрчак, бебе зајак, чинчила, верверица, еж, итн. Ве молиме, забележете дека тревата колиба не е соодветна за возрасни зајаци. Прекрасна колиба-Куќата за зајаче е рачно ткаена од трева, со слатки и модерни уши од зајаци. Совршено одговара на природата, вашите крзнени животни ќе го сакаат тоа. Природна трева, рачно плетена-куќа за зајаче и душеци се направени од 100% природна трева. Мека и дише, топло во зима и ладно во лето, тоа е идеално место за миленичиња да играат и да се одморат. Донесете го вашето домашно милениче поблизу до природата и дајте му на вашето прекрасно милениче безбеден и удобен дом. Заштитете ги шепите на миленичињата - Малите животни имаат чувствителни канџи, а ладниот, тврд кафез може да ги натера миленичињата да се чувствуваат непријатно. Нашата колиба и мат ткаени со трева обезбедуваат заштита помеѓу шепите на миленичињата и дното на кафезот. Природното скривалиште го прави миленичето да се чувствува како природен дом. Играчки за џвакање - Бани -колиби и трева душеци се изработени од природна трева, така што ќе има мирис на трева и малите животни сакаат да ги џвакаат. Производот исто така содржи 2 топки од трева од Тимотеј и 2 слатки бамбус за да им помогне на домашните миленици да ги мелат забите и да убиваат здодевност. Големина на спецификација - Големина на куќата на тревата од зајаче : околу 8,26*6,7*7,87 инчи, големина на мат : 11*7,87 инчи. Куќата на тревата и сено може лесно да се стават во кафезите на повеќето мали животни. Вашето мало милениче може да лежи на тоа за да џвака храна или да игра.

Особините