.

Gjcqzq патеки светла 3.2m 2-светлини Викторија Стрит Светло Антички алуминиум метал Болард Столб Светло ограда Постави за палуба Фенер Болард Столб Светло IP55 Водоотпор?

Gjcqzq патеки светла 3.2m 2-светлини Викторија Стрит Светло Антички алуминиум метал Болард Столб Светло ограда Постави за палуба

DEN 1505.60

Стока
Достапно е за нарачката

Извонреден изглед : Оваа ламба за столбови им дава на вашите гости најтопли добредојде со оваа надворешна светлина на тремот Топлата надворешна светлина на тремот може да ве натера да чувствувате мир на умот, ретро дизајн, густ индустриски вкус, со уникатна текстура. Оценети водоотпорни IP55, професионалните ламби за осветлување на отворено, создаваат пријатна и романтична атмосфера, идеална за зголемување на ноќната видливост и безбедносно осветлување. The Post Lamp ги исполнува стандардите на Eu CE и US UL, безбедни и издржливи. Може да ја украси вашата гаража, базен, патека, иверица, заедница за вила, влезна врата и многу повеќе. Тип на ламба : LED сијалица или ламба за блескаво, моќност : до 40 W, фреквенција : 50 / 60 Hz, погодна за која било завртка E27. Широка апликација : Овој пост -фенер е совршен избор за вашиот двор, внатрешен двор, градина или која било друга декорација на надворешно и внатрешно место. Во исто време, ламбичката објава испушта прекрасна светлина за осветлување на автопатот и безбедно да ве придружува дома. Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница за брендови GJCQZQ и ви посакуваме среќен шопинг! Ние инсистираме на тоа дека доброто осветлување може да го подобри квалитетот на животот.

Особините