.

Смешни вештерки пијалак лажица врежан не'рѓосувачки челик за loversубители на кафе жени најдобри најдобри пријатели слатки пријателство роденденски подароци

Смешни вештерки пијалак лажица врежан не'рѓосувачки челик за loversубители на кафе жени најдобри најдобри пријатели слатки пријателство роденденски

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Совршен подарок : Оваа лажица е одличен подарок Секое време тие користат лажица, тие ќе мислат на вашата loveубов кон нив. Може да се користи во многу наврати, како што се роденден, Денот на благодарноста, Божиќ и така натаму. Интересен дизајн : Нашите лажици се дизајнирани од професионални дизајнери. Може да се користи како прекрасна и намерна белег за да се додаде забавата на животот. Големина : Лажицата е долга околу 7,5 инчи и ширина 1,2 инчи. Рачката на лажицата е подолга, така што е полесно да се користи. Тоа ве спречува да бидете распрснати. Висок квалитет : Нашата лажица е изработена од не'рѓосувачки челик. Зафатена и издржлива. Забележете забележете дека по секоја употреба, чиста и суво што е можно поскоро. На овој начин, лажицата ќе остане со вас подолго. Завискање на подароци : Нашите лажици се опремени со прекрасна кутија за подароци, која конечно е спакувана во транспарентна торба за опции.

Особините