.

Aethland 4 компјутери Комбини за коса за жени додатоци, Comby Magic Hair Comber за жени дрво брада, двојно коса, странични чешли, клипови со еластични брадавици чешли

Aethland 4 компјутери Комбини за коса за жени додатоци, Comby Magic Hair Comber за жени дрво брада, двојно коса, странични чешли, клипови

DEN 191.84

Стока
Достапно е за нарачката

4комбни клипови (секоја боја1pc) - Вклучува бело со бисер, златно со бисер, виолетова и кафеава, совршена за жени дами девојки DIY стилизирање на косата Лесна и погодност - ја држи косата цврсто и удобно, работи одлично во кој било вид на коса од густа до тенка коса, долга или кратка. Сорта чешел во случај без никакви алатки, може да направи десетици различни фризури. Лесен за употреба - Поправете ја косата добро, само ставете еден чешел од едната страна и истегнете го другиот чешел од другата страна за да зграпчите различни количини на права или кадрава коса. Направени висококвалитетни клипови за коса се изработени од висококвалитетни материјали за легура и мушка, а не на штета на косата, издржлива и лесна за одржување. Овие чешли со коса со брада, за држење на коса со ефект на украсување, чиста кристална монистра ланец канап околу конска опашка, ве прават помодерни и шармантни во толпата. Широки апликации - Волшебниот чешел ги задоволува вашите потреби за фаќање сува или влажна коса од разни фризури. Комечот за коса на мониста се светли бои. Погоден за свадби, забави за танцување, забави, настапи, концерти, фестивали и секојдневен живот. Овој вид брада чешел е изработен од челик чешел со украсна декорација. Лесен за употреба и нема да му наштети на скалпот кога се користи магичните ез чешли. Можете да го користите овој сет со двојно чешел за да ја направите вашата фризура со различни форми на коса, магични ефекти и добри декоративни ефекти, а со тоа да ве направи повеќе шармантни и елегантни.

Особините