.

Vogue Professional Curler за коса Ironелезо виткање железо ротирачки четка за коса виткар Стилер 2 во 1 алатка за стилизирање на косата виткање железо со четка

Vogue Professional Curler за коса Ironелезо виткање железо ротирачки четка за коса виткар Стилер 2 во 1 алатка за стилизирање на косата виткање

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

▲ Усвојувајте го елементот за греење на PTC, брзото загревање, долг живот и добра стабилност на температурата ▲ Исклучителната керамичка табла е мазна и светла, и не ја оштетува косата. ▲ Може да се загрее брзо во рок од 60 секунди и може да се работи кога ќе се достигне потребната температура. ▲ Технологија на постојана температура, до 210 степени ја штити вашата коса од прегревање. ▲ Ергономската рачка и лесен дизајн ви овозможуваат удобно искуство. ▲ Усвојувајте го елементот за греење на PTC, брзото загревање, долг живот и добра стабилност на температурата. ▲ Исклучителната керамичка табла е мазна и светла, и не ја оштетува косата. ▲ Може да се загрее брзо во рок од 60 секунди и може да се работи кога ќе се достигне потребната температура. ▲ Технологија на постојана температура, до 210 степени ја штити вашата коса од прегревање. ▲ Ергономската рачка и лесен дизајн ви овозможуваат удобно искуство.

Особините