.

Jонс Стивенс T0812NP 1-дупки бисер никел завртка за лична плоча

Jонс Стивенс T0812NP 1-дупки бисер никел завртка за лична плоча

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Перл никел Плоча со една дупка. Нашите завршувања совпаѓаат со сите поголеми произведувачи на тапа. Вклучува завртка. Плоча со една дупка. Нашите завршувања совпаѓаат со сите поголеми произведувачи на тапа. Вклучува завртка. Описот на производот основан во 1993 година и поддржан од над 40 години искуство во индустријата, корпорацијата onesонс Стивенс прерасна за да стане национално признат дизајнер на додадена вредност, продажби и дистрибутер на специјализирани водоводни производи. Со седиште во Муди, Алабама. Од производителот основан во 1993 година и поддржан од над 40 години искуство во индустријата, корпорацијата onesонс Стивенс се зголеми за да стане национално признат дизајнер, продавач и дистрибутер на специјализирани водоводни производи. Со седиште во Муди, Алабама.

Особините