.

Лезибаг 9 парчиња за еднократна употреба на памучни кеси за намирници за еднократно производство што може да се пеат за овошје, зеленчук, храна, играчки

Лезибаг 9 парчиња за еднократна употреба на памучни кеси за намирници за еднократно производство што може да се пеат за овошје,

DEN 287.84

Стока
Достапно е за нарачката

Дизајнирано и направено со внимание - 1 сет од 9 мрежни производи за производство на 3 големини ги прави многу разноврсни, 3 мали 11 "× 8", 3 Среден 11 "× 13", 3 големи 11 "× 17", секоја торби за намирници Дојдете со влечење што ви овозможуваат да ги обесувате Тежината на Таре е означена на шарената етикета на секоја торба за касиерите да се проверат во супермаркетот. Тешки и машини за перење-торбите за производство на мрежи се направени од уредно двојно зашиени, тие се издржливи и силни, но исто така и лесни и меки. И мие навистина добро, само ставете ги во машината за перење и суво воздух. Тие може да се намалат на смешни форми во мијалник/фен, но тие се протегаат додека ги исполнувате. Еко-пријателски и безбедно храна-овие производи за складирање се изработени од 100% висококвалитетна органска памучна мрежа, еколошки, без токсично, без пластично загадување и 100% безбедно одделение за храна, безбедно држете ги сите ваши производи. Тоа е најдобрата алтернатива за пластични кеси за купување со една употреба и може да се користи за да се намали отпадот и загадувањето. Повеќе димензии ја исполнуваат вашата потреба - отстапувачки кеси за производство се достапни во 3 големини - големи, средни и мали, овие торби за складирање се флексибилни за да одговараат на различни големини зеленчук и други прехранбени производи. како што се компири, моркови, кромид, јаболка, портокали, банани итн. Рафинираниот дизајн за дишење на мрежи - чувајте ги производите суви и добро проветрени. 100% задоволство : Ве молиме, не двоумете се да не контактирате директно ако во кое било време не сте целосно задоволни со еднократните торбички. Дизајнирано и направено со внимание - 1 сет од 9 мрежни производи за производство на 3 големини ги прави многу разноврсни, 3 мали 11 "× 8", 3 Среден 11 "× 13", 3 големи 11 "× 17", секоја торби за намирници Дојдете со влечење што ви овозможуваат да ги обесувате. Тежината на Таре е означена на шарената етикета на секоја торба за касиерите да се проверат во супермаркетот. Тешки и машини за перење-торбите за производство на мрежи се направени од уредно двојно зашиени, тие се издржливи и силни, но исто така и лесни и меки.

Особините