.

ДЕРМАЛОГИЈА ОД НЕОГЕНЛАБ Пора Тесни Освежувачки Серум, 1.35 Fl Oz

ДЕРМАЛОГИЈА ОД НЕОГЕНЛАБ Пора Тесни Освежувачки Серум, 1.35 Fl Oz

DEN 608.00

Стока
Достапно е за нарачката

Нега на пори : Ја Зајакнува еластичноста на кожата за да промовира построги пори Нега на влага : Инстант, освежувачка испорака на влага за хидрирана кожа. Смирувачка кожа : Обезбедува смирувачки, смирувачки и ладни придобивки за вознемирената и премногу загреана кожа. Серум за пори со свежо чувство кој ги рафинира и затегнува порите додека снабдува изобилна влага на кожата со морски био состојки кои се наоѓаат во алги, алги и многу други различни морски ботанички производи. метилпарабен, етилпарабен, пропилпарабен, бутилпарабен, изопропилпарабен, изобутилпарабен, сорбинска киселина, бензил алкохол, триетаноламин. Помага да се обезбеди заштита на оштетување на кожата од U/УВБ. Кожата смирува, смирува и хидрира. Навлажнувачки, хидрирачки и негување на кожата. Ја зголемува еластичноста на колагенот за затегнување и минимизирање на порите за засилена еластичност и кревање на кожата.

Особините