.

Перлие Хидро-Зона 2 Во 1 Ноќ Крем-Серум Паметна Навлажнување, 1,6 fl. оз.

Перлие Хидро-Зона 2 Во 1 Ноќ Крем-Серум Паметна Навлажнување, 1,6 fl. оз.

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Тип На Производ : Хидратантна Крема За Кожа Точка Пакет Димензија : 7,0 см Л X7, 3 см W X8, 5 См H. Точка Пакет Тежина : 0,197 кг. Земја На Потекло : Италија. Опис на производот што е 2 во 1 ноќен крем / серум за супер паметна навлажнување и хидратација додека спиете што прави 1. Формулата Хидрозонска Двојна формула Ноќен Крем-серум 2 во1 обезбедува "активен кислород" на кожата, благодарение на активниот комплекс на кислород на порано кој и помага да дише и да се прочистува во текот на ноќта додека спие. Збогатен Со Спирулина алги-богати со елементи во трагови, минерални соли и витамини, со што помага во детоксикација и стимулирање на обновувањето на клетките. ДВОЈНА ФОРМУЛА-концентрираниот СЕРУМ постепено ги ослободува скапоцените активни состојки за да ја навлажнува и помага да се оксигенира кожата преку ноќ. Кремот создава молекуларен филм на кожата кој помага да се спречи загубата на вода, што се зголемува во текот на ноќта. Кожата изгледа ново оксигенирана и прочистена, посвежа, сјајна и хидрирана. Совршен третман за совршен дневен режим.

Особините