.

Вдирара Девојка Отсечени Рамо Разгорени Флоунс Ракав Возбуда Хема Линија Мини Фустан

Вдирара Девојка Отсечени Рамо Разгорени Флоунс Ракав Возбуда Хема Линија Мини Фустан

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Карактеристики : исечете го половината, долгиот ракав, избришан грб, надвор од рамото, одблесокот, цврста боја. Ткаенината нема истегнување, туку е мека и удобна. Повод : викенд секојдневен, дома, секојдневно носење, улично носење, празници, забава или секојдневен живот. Големина На бистата : (8 Години) 24,7 инчи; (9 Години) 25,9 инчи; (10 години) 27,1 инчи; (12 години) 29,4 инчи;. Препорака за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии(не).

Особините