.

Т-фал П2614634 Безбедни Алуминиумски Иницијативи 12-Пси Притисок Шпорет Садови, 6-Квартал, Сивер

Т-фал П2614634 Безбедни Алуминиумски Иницијативи 12-Пси Притисок Шпорет Садови, 6-Квартал, Сивер

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Ergономските рачки го прават капакот за отворање лесен и безбеден Систем за автоматско заклучување за моментално и сигурно затворање. Обезбедува рамномерна дистрибуција на топлина за сигурни резултати од готвењето. 12-Пси со лесен за читање индикатор за притисок. Ограничена доживотна гаранција.

Особините