.

Сандвик КОРОМАНТ 2С340-1200-100-МА 1640 Коромил Плура Цврст Карбид Квадратни Рамо Крај Мил, 0.4724 Сечење Дијаметар, 1.0236 Длабочина На Намалување, 3.2677 Должина, 12 мм Стебло, Цили?

Сандвик КОРОМАНТ 2С340-1200-100-МА 1640 Коромил Плура Цврст Карбид Квадратни Рамо Крај Мил, 0.4724 Сечење Дијаметар, 1.0236 Длабочина

DEN 3543.20

Стока
Достапно е за нарачката

Директно агол радиус, центар сече Мелење Алатки Цврст Карбид, стандард. Солидна Карбид Крајот мелници. Земја на потекло : Италија. Коромил Плура Оптимизиран центар за директно сечење сечење 12,00 мм Цврсти Карбидни Крајни мелници Код За Стил На Алатка 2С340-МА ЦИЛИНДРИЧНО стебло ДИН6535 - Ха х6 Толеранција Пакет од 1.

Особините