.

Лејн ЛАМБЕРТ Потпиша КВЕБЕК Нордикес Пак-Автограм Нхл Пакс

Лејн ЛАМБЕРТ Потпиша КВЕБЕК Нордикес Пак-Автограм Нхл Пакс

DEN 1204.80

Стока
Достапно е за нарачката

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Пакови. ЛЕЈН ЛАМБЕРТ Потпиша Квебек Нордикес Пак Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен лејн ламберт сувенири. Квебек нордикес сувенири.

Особините