.

Парцелона француски Дожд Капка Мали 2 3/4 Инчен Целулоид Школка Канџа Вилица Коса Клип За Парична Казна Типови На Коса

Парцелона француски Дожд Капка Мали 2 3/4 Инчен Целулоид Школка Канџа Вилица Коса Клип За Парична Казна Типови На Коса

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Произведено Во Франција Покриена Пролет; Најдобро За Убав Или Краток Тип На Коса. Големина : Мали 2 3/4 Инчи ; 7 см (проверете ја големината пред да купите). Постои поголема верзија на оваа канџа достапна и во големина од 4 инчи. Цврст Мек Материјал Желка Школка Кафеава Коса Ноктот. Целулоза Ацетат; Вечен Луксузен Финиш.

Особините