.

SUNXXCOS Директно Влакна Со Висока Температура Девојка Hono Cosplay Перика Клип На Конска Опашка Додаток За Коса Синтетички

SUNXXCOS Директно Влакна Со Висока Температура Девојка Hono Cosplay Перика Клип На Конска Опашка Додаток За Коса Синтетички

DEN 368.00

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Синтетичка коса, до 200 Целзиусови степени Големина : Одговара на секоја просечна големина машки и женски. Должина : Околу 30см 12". Вклучувајќи : Перика + Капа+2 Х Црвени шноли. Фото : Поради различниот компјутерски монитор и светла, сликата ќе има малку aberration.It тоа е нормално .Ако не можете да бидете сигурни,можете да контактирате со нас,ние ќе го дадеме вашиот совет.Ви благодарам многу. Бидејќи главата на сите е различна, така што удирањата ќе бидат подолги од сликата,. Затоа, треба да ги исечете удирањата откако ќе ги добиете периките, благодарам за разбирањето.

Особините