.

Ново за Lenovo ThinkPad T440 T440P T440S T540 T540P W540 X240 HARD DRIVE HDD CADDY RAILS KIT

Ново за Lenovo ThinkPad T440 T440P T440S T540 T540P W540 X240 HARD DRIVE HDD CADDY RAILS KIT

DEN 111.84

Стока
Достапно е за нарачката

Состојба : Ново Предметот не е затегнат хард диск, само пластична обвивка како фотографија, исто така може да одговара на SSD Drive. Поставете го целиот модел на T440 T440 P T440 S T540 T540 P W540 X240 Сериски лаптоп. Проверка на фотографии подолу на фотографијата и бројот на ПН пред понудата, што ќе го видите, што ќе го добиете !!!. СОСТОЈБА : Нова ставка не е хард диск, само пластична обвивка како фотографија, исто така може да одговара на SSD Drive. Поставете го целиот модел на IBM/Lenovo Think Pad T440 T440 P T440 S T540 T540 P W540 X240 Сериски лаптоп. Проверка на фотографии подолу на фотографијата и бројот на ПН пред понудата, што ќе го видите, што ќе го добиете !!!.

Особините