.

Нпкгвиа Двојно Завршен Кармин Заедно Мек Навлажнувачки Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Навлажнувачки Нелеплив Високо Пигментиран Кармин 4мл Подебел Сјај

Нпкгвиа Двојно Завршен Кармин Заедно Мек Навлажнувачки Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Навлажнувачки Нелеплив Високо Пигментиран

DEN 924.80

Стока
Достапно е за нарачката

Совршен Подарок - - - Уникатен Дизајн, Совршен Пакет, Тој Е Многу Погоден За Лична Употреба или Како Подарок За Пријателите и Семејството На Роденден,Годишнина, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока или Не сте Задоволни со Нашиот Производ, Ве Молиме Да Се Чувствувате Да Не Контактирате и Ние Нема Да Штедиме Напори да Ви Понудиме Најдобро Решение. Ова е Многу Удобен, Многу Убав Кармин,Одличен За Секого, Без разлика дали Сте Почетник Во Шминка или Шминкер. Совети За Чувствителен Тип На Кожа : Ве Молиме Нанесете Ја Во Зглобот Или Зад Ушите Пред Да Ја Нанесете На Усните За Да Се Осигурате Дека Не Сте Алергични На Карминот . Ако Е Непријатно, Престанете Да Користите Веднаш И Измијте Со Вода. Двојно Завршен Кармин Заедно Мек Навлажнувачки Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Навлажнувачки Нелеплив Високо Пигментиран Кармин 4мл Полн Сјај Двојно завршен кармин Заедно Мек навлажнувачки сјај За усни Долготраен течен Кармин Навлажнувачки нелеплив високо пигментиран кармин 4млматеријал : пастеколор : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.

Особините