.

СТРИКЛАНД & СО сулфур 8 спреј за плетенка 12oz

СТРИКЛАНД & СО сулфур 8 спреј за плетенка 12oz

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Спречува сувост во вашиот скалп Третман на првут за плетенки. спречува скалпот на суво чешање. Одлично за : брави, пресврти и наставки. Користете Sulfar8 за помеки поудобни плетенки. Убави плетенки без чешање. Редовната употреба ги одржува вашите плетенки сјајни и природни изглед. Контролира чешање на скалпот и треперење поради првут.

Особините