.

Ролери за виткање на коса без топлина 3in1 без топлинска шипка за виткање на главата со клип за коса и гребење сатен виткање поставена за долга коса мрзлива природна ?

Ролери за виткање на коса без топлина 3in1 без топлинска шипка за виткање на главата со клип за коса и гребење сатен виткање поставена за долга

DEN 559.84

Стока
Достапно е за нарачката

Оштетување без топлина и нула : Надградената лента за глава за виткање е изработена од сатен материјал надвор и мек материјал внатре, што е многу помек и поудобно за спиење Со нашиот виткач за коса, можете да создадете убави и обемни кадрици или бранови без да го изложите на Високите температури што ќе ви ја оштетат косата. Без спреј за коса или гел, или ставете какви било хемикалии на вашата коса. За девојчињата кои сакаат перм и кадрава коса, ова е поздрав и идеален начин да се направат кадрици. Лесно и ефикасно : Со нашиот ролери за коса без топлина може да ја претвори директно косата во жив кадрава коса со тоа сами. Ставете ја шипката за виткање над главата како лента за глава, можете да ја кликнете на врвот со помош на клипот за коса вклучен во пакетот. Едноставно завиткајте ја косата околу виткачот на косата. Безбедно со нашата свилена скрипција на дното, што исто така е вклучено во пакетот. Потоа само почекајте неколку часа или спијте во нив преку ноќ за да добиете долготрајна кадрава коса. Само направете убави кадрици на природен начин!. Погоден за сите типови на коса : Овој сет за виткање без топлина може да се користи на сите типови на коса, вклучувајќи директно, кадрава, брановидна, тенка, средна и густа влакна, од директно до кадрава и сè што е помеѓу. Чувајте ја косата здрава без стилизирање на топлина, што го прави идеален виткач на коса за долга коса или средна должина на косата. Погодно и преносно : Овој сет е компактен и лесен за чување и пакување. Лесен за употреба дома, и лесен е за лесен за носење при излегување или на деловно патување, дефинитивно преземање-каде и да е карач за вас. Погоден за сува и влажна коса. Можете да го користите кога работите или спиете за да заштедите време за убава фризура. Симпатична и практична подарок : комплетот за навивам без топлина вклучува гребени и клипови за коса. Овој сатен материјал помага во минимизирање на својствата на триење и анти-Фриз. Одржување на вашата коса мазна и без затегнување. Овој навивам без топлина има убав изглед, лесен за употреба и удобен. Исто така е одличен подарок за вашето семејство, пријатели и колеги. Уште повеќе, ако не сте 100% задоволни, или има проблем, ве молиме контактирајте со нас директно, ние нудиме 365 дена гаранција, замена и услуги за враќање. Карактеристики : 1. Сигурен материјал : Нашата мека пена без топлински ролери за коса се изработени од квалитетна пена, флексибилна, издржлива и лесна, нивниот стил без топлина може да ви донесе без напор и безбеден со употреба на искуство, пријателски расположен за вашата природна коса, флексибилно железо внатре Прачката е пофлексибилна и променлива за да се задоволи различните потреба од виткање.

Особините