.

Производи за шминка За Тинејџерки Навлажнувачки Мелем За Усни, сјај за усни, навлажнувачки сјај за усни, мазни, пукање, погодни за семејни дами и мажи. Тонг Мелем

Производи за шминка За Тинејџерки Навлажнувачки Мелем За Усни, сјај за усни, навлажнувачки сјај за усни, мазни, пукање, погодни за

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Изработен Е Од Течност Карактеристики : Лесен За Нанесување, Погоден За Почетници. Дебели И Шармантни Усни : Добро Е Познато Дека На Добрите Усни Им Треба Секојдневно Одржување. Ако Ви Требаат Полни И Шармантни Усни, Ве Молиме Користете Ја Нашата Течност За Усни За Да Ги Задоволите Вашите Дневни Потреби. Дури И Во Студената Зима, Сеуште Сте . Направете Ги Усните Пополни И Пополни Во Текот На Денот. Исто Така, Носи Дополнителна И Виталност На Вашите Усни. Големината На Пакетот Е 8,5 €1,5 См. Повод : Дома, Надвор, Шопинг, Патување, Дневно, Плажа. Природен растителен екстракт : нашиот мелем за усни е и ефикасен. Природниот екстракт Од Нане има ниска иритација. Нането е ладно и смирувачко. Може ефикасно да ги отстрани пукнатините и облогата на усните, да се грижи за кожата на усните и да ги направи усните поубави!.

Особините