.

К&засилувач; С 9808 Тркалезна Алуминиумска Цевка, 9мм од х 0,45 Мм Ѕид х 300мм Долг, 1 Парче, Направено Во САД

К&засилувач; С 9808 Тркалезна Алуминиумска Цевка, 9мм од х 0,45 Мм Ѕид х 300мм Долг, 1 Парче, Направено Во САД

DEN 440.00

Стока
Достапно е за нарачката

Легура 3003-Н14 Висок Квалитет; Чист Алуминиум. ДОСТИГНЕ/РОХС/Опасни Минерали Во Согласност. Произведено во САД. "Нашите Материјали, Вашите Креации" Најчести Употреби : Самостојни Проекти (Накит, Домашен Декор, Чепкање ИТН.), Изработка На Модели (Возови, Авиони, Автомобили За Истражување И Развој, Итн.), Уметност И Занаети, Подобрување На Домот, Електрична, Обработка На Дрво, Инженерство, Образование, Куклена/Анимација За Стоп-Движење.

Особините