.

Jackек Смит женски без ракав голф Поло кошула со поштенски кошули за зимки за жени брзо суво

Jackек Смит женски без ракав голф Поло кошула со поштенски кошули за зимки за жени брзо суво

DEN 431.84

Стока
Достапно е за нарачката

Имаме широк спектар на женска спортска облека, поло маици, спортски здолништа, спортски здолништа, шорцеви, јога панталони и многу повеќе 95% полиестер, 5% спандекс. Затворање на патент. Ткаенина за влага : Високост, не-гледање, дишење и брзо сушење, овозможувајќи ви да го имате најдоброто спортско искуство. Контраст и заоблен полите : Контрастните бои на рамената, манжетните и страничните споеви се едноставни и стилски, заоблениот полите совршено го комплиментира вашето тело криви и го крие стомакот. Затворање и без ракави : Флексибилно прилагодете го опсегот на деколте и го зголемите опсегот на движење, овозможувајќи ви да уживате во крајната удобност на вашиот тренинг. Повод : Оваа лесна женска поло маица е совршена за тенис, голф, бадминтон, салата, планинарење, пешачење, патување, јога, училиште и многу повеќе. Носете го во пролет и лето и ќе бидете комплиментирани уште повеќе!. Белешка : Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина, а не со големина, пред да купите. Совети за нега за перење : Не бели, железо, машинско миење во ладна вода Деликатниот циклус. Тие добро се држат низ повеќе миења. Без брчки, смалување, пилинг или бледнее. 95% полиестер, 5% спандекс. Затворање на патент. Ткаенина за влага : Високост, не-гледање, дишење и брзо сушење, овозможувајќи ви да го имате најдоброто спортско искуство. Контраст и заоблен полите : Контрастните бои на рамената, манжетните и страничните споеви се едноставни и стилски, заоблениот полите совршено го комплиментира вашето тело криви и го крие стомакот.

Особините