.

Детското Место Машки Чино Панталони

Детското Место Машки Чино Панталони

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Увезени Затворање на копчето. Машинско Перење. Изработен од 100% Памучен Диагон; праска за меко чувство. Овој главен плакар доаѓа во памучна ткаенина за стил кој е издржлив и мек. Класична силуета со тенка нога, со наклонети џебови, џебови на задниот дел и патент со затворање на копчињата. Секојдневно суштинско значење за сите времиња и места; спарете се со неговиот омилен поло, графичка маичка или џемпер. Детското Место нуди облека и облека со вредни цени кои се забавни и лесни за составување. Тие ќе го сакаат овој стил.ќе ви се допадне ова место.

Особините