.

БОБИ ШЕФ Синтетички Коса Лента Перика-М1011 НИКОЛА

БОБИ ШЕФ Синтетички Коса Лента Перика-М1011 НИКОЛА

DEN 692.80

Стока
Достапно е за нарачката

Боби Шеф Синтетички Коса Лента Перика-М1011 НИКОЛА Продажба На Перика Боја : 1, Млаз Црна / / ПРИКАЖАНА БОЈА : Т4/3027. ШЕФ ПЕРИКА АКТИВНИ : Ултра Хигиенски, Флекс Одговара Капа, Висока Топлина Безбедно, Дополнителни Лента За Глава Вклучени. Внатре За Лесна Промена На Стилот. Здравјето И Убавината Доаѓаат Заедно! : Безбедно И Чисто Капаче, Одлична Вентилација, Безбеден Стил На Топлина.

Особините