.

КСИРААНГ 5 Парчиња Спа Лента За Глава Со Магична Лента Туш Глава Завиткајте Додатоци За Стилизирање На Косата За Спортска Јога Шминка За Туширање

КСИРААНГ 5 Парчиња Спа Лента За Глава Со Магична Лента Туш Глава Завиткајте Додатоци За Стилизирање На Косата За Спортска Јога Шминка За

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

●Пакетот Вклучува Ќе добиете 5 парчиња обвивка за глава за туширање, доволно за вашите повеќекратни потреби и исто така можете да ги споделите со семејството или пријателите ●Материјал●оваа обвивка за глава за туширање е изработена од висококвалитетна ткаенина, тоа е издржлив материјал кој може да издржи секојдневна употреба, не е лесен за носење, добрите суровини го прават самиот производ подобар. €Големина}големината на оваа обвивка за туширање е 60*8,5 см, ќе има некои грешки во рачното мерење, а вистинскиот производ ќе преовладува. ●Предност+оваа обвивка за туширање е еластична и лесно се протега за да одговара на големината на главата. Соблекувањето не ја расипува косата. Ја држи неуредната коса подалеку од вашето лице и може да се користи за време на миење лице, бања, шминка, спорт или други активности.

Особините